A A A
 • KOJA DODATKOWA ZE STOLIKA
  KOJA DODATKOWA ZE STOLIKA
 • ZLEW I KUCHENKA
  ZLEW I KUCHENKA
 • SERÓWKA WEWNĘTRZNA
  SERÓWKA WEWNĘTRZNA
 • SALON
  SALON
 • KAMBUZ
  KAMBUZ
 • KOJA DZIOBOW (2+1)
  KOJA DZIOBOW (2+1)
 • KOJA RUFOWA (1*+1*) *szczupłe osoby
  KOJA RUFOWA (1*+1*) *szczupłe osoby

Jacht motorowy Galia 670

 

CZARTER JACHTU GALEON GALIA 670 z Silnikiem YAMAHA 200 KM 
 

MAZURY port PTTK Wilkasy


JACHT MOTOROWY GALIA 670 MC SLNIK 3,3 l MOC 200KM GALIA 670 MC to motorówka typu camping-cruiser, idealna łódź wakacyjna i jednocześnie szybki jacht motorowy.W jachcie może MIESZKAĆ komfortowo nawet 4-5 osób, gdyż jest duza koja dziobowa, nieco mniejsza koja rufowa, oraz ze stolika w saloniku można zrobić wygodne łóżko. Oczywiście WC bezobsługowe, kuchenka gazowa, zlew i lodówka oraz pełne wyposażenie kambuza, pozwoli nie wychodzić na brzeg przez kilka dni.
PRĘDKOŚĆ, jeżeli znudzi Ci się pływanie z ekonomiczną prędkością spacerową to możesz przesunąć manetkę i rozpędzić łódź do 40 węzłów (około 70 km/h) i scigać się z motorówkami.

EKONOMIA... TO DZIŚ BARDZO WAŻNE, dlatego zwróćcie uwagę przy czarterowaniu jachtów motorowych na zużycie paliwa, nie każdy zdaje sobie sprawę że jachty spalają gigantyczne ilości paliwa. Amerykańskie jednostki o podobnej wielkości do GALI 670 MC potrafią spalić nawet do 80 litrów paliwa na godzinę. Jacht GALIA napędza najnowocześniejszy zaburtowy silnik YAMAHY, w którym położono największy nacisk na zużycie paliwa i w odróżnieniu do silników amerykańskich gdzie nikt się nie liczy z dużym zużyciem paliwa (paliwo w USA jest kilka razy tańsze) YAMAHA jest nie porównywalnie ekonomiczniejsza.

GALIA 670MC dzięki też wyjątkowej i dopracowanej konstrukcji głębokiego "V" zużywa przy prędkości spacerowej tylko 6-8 litrów benzyny na godzinę, a przy ekonomicznym ślizgu (około 40- 45 km/h) schodzi poniżej 40 litrów na godzinę, na szczęście jesteśmy na mazurach, a nie nad morzem i pływanie z prędkością 55 km/h przez pełną godzinę nie miało by większego sensu.

Średnie dzienne zużycie paliwa dla typowo rekreacyjnego rejsu ( pływanie spacerowe na przemian z szybkim przepłynięciem większego jeziora i z przerwą na kawę i posiłki) nie powinno przekroczyć 40-80 litrów na dzień. Oczywiście można zużyć tylko 20 litów na dzień, albo aż 200 litrów , wszystko zależy od tego co lubimy i jak dużo mamy doładowaną kartę płatniczą:)

LAPTOP na Jachcie, to żaden problem bo typowe gniazdka 230V działają również podczas rejsu

ZGUBIŁEŚ SIĘ..., duża dotykowa nawigacja z dokładną mapą jezior doporowadzi Cie do portu

Telewizor LED 22" działa w porcie jaki podczas rejsu, a profesjonalna antena DVBT zapewnia nieprzerywany obraz w rozdzielczości HD.

WIĘCEJ ŚWIATŁA..., nawet dużo większe jednostki mają we wnętrzu ciemno i ponuro, natomiast GALIA jest dokoła oszklona co pozwala wspaniale operować słońcu i we wnętrzu jest równie słonecznie jak na dworze, dodatkowym doświetleniem jest otwierany wielki szyberdach

DESZCZOWO I WIETRZNIE DLATEGO DWIE STERÓWKI, jak wiadomo pogoda zawsze nas zaskakuje, jednego dnia jest gorąco i sterować jachtem jest najprzyjemniej z pokładu zewnętrznego, tak drugiego dnia pada i mocno wieje, dlatego druga sterówka rozwiązuje ten problem... Czy nie przyjemnie jest prowadzić jacht z gorącą kawą w ręku w cichej i ciepłej sterówce wewnętrznej i zerkać z podziwem jak inni w płaszczach przeciwdeszczowych trzymając się kurczowo poręczy aby wiatr ich nie zwiał z pokładu próbują też skorzystać z wakacji...

ZIMNE NOCE, nawet w lipcu temperatura w nocy może spaść poniżej 10oC, natomiast temperaturę na poziomie 25oC w jachcie zapewni automatyczne bezpieczne ogrzewanie typu WeBasto.

MINIMALNE ZANURZENIE, mazury to też urokliwe dzikie zakątki do których trzeba zajrzeć zatrzymać się, wyjść na brzeg, jednostki z silnikiem stacjonarnym nie pozwolą Wam na to, bo kiedy tylko zboczycie ze szlaku wodnego ryzykujecie uszkodzeniem śruby napędowej silnika, natomiast w GALI 670 MC zamontowano silnik zaburtowy co pozwala na elektryczne go podniesienie do wysokości lustra wody.